بازسازی و تخریب ساختمان

تخریب یا بازسازی؛ کدام یک مقرون به صرفه تر است؟

چه موقع پروژه بازسازی و تخریب ساختمان منطقی تر از نوسازی است؟ کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا تصمیم بگیرید که برای ایجاد خانه رویایی خود بهترین گزینه کدام است.

اگر پروژه تخریب و بازسازی خانه را انجام داده اید که نیاز به کار زیادی دارد ، این مطلب به شما کمک می کند تا در مورد بهترین اقدام تصمیم بگیرید.

بازسازی و تخریب ساختمان ها در بازار تعمیرات و ساخت و ساز بیشتر مورد تقاضا قرار می گیرد. شرکت ما بدون در نظر گرفتن کارایی اولیه و استهلاک سطح آن آماده ارائه بازسازی هر نوع ساختمان یا محل است.

ما ساختمان را کاملاً تغییر می دهیم که منجر به ظاهر جدید آن می شود ، ویژگی های عملکرد بهبود یافته که بسته به نوع خاصی از فعالیت مورد نیاز است. علاوه بر تغییر ظاهر خارجی و داخلی ، ما می توانیم تغییراتی را در کاربرد مورد نظر ایجاد کنیم مانند: کاشی کاری و سرامیک ساختمان؛ بازسازی ساختمان در شرکت ما پارامترهای فنی و اقتصادی بالای ساختمان های اصلاح شده را تضمین می کند.

ما بازسازی ساختمان ها ، سازه ها و اماکن را مطابق با پروژه توسعه یافته تضمین می کنیم و به شما فرصتی برای نظارت بر کارهای انجام شده می دهیم.

بالابردن ارزش خانه و حس لذت و راحتی

مالکان خانه ممکن است بخواهند خانه ‌خود را در آینده و یا حتی همین الان بفروشند؛ بازسازی ساختمان باعث خواهد شد ارزش آن بالا رفته و نظر مشتریان بیشتری را جلب کند. شما با تعویض درها، تغییر دکوراسیون آشپزخانه و بهینه کردن طراحی منزلتان، قیمت ساختمان خود را افزایش خواهید داد.

اینکه در خانه خود راحت باشید و هیچ جای دیگری حس لذت‌بخش، بودن در خانه را نداشته باشد، یکی از دلایل بازسازی ساختمان شما خواهد بود. همه ما می‌خواهیم وقتی در خانه نیستیم یا حتی وقتی به سفر تفریحی می‌رویم، این اطمینان را داشته باشیم که در پایان روز یا با اتمام سفر، خانه‌ای گرم و راحت در انتظارمان باشد.

بازسازی و تخریب ساختمان

بهبود ایمنی و تغییر استایل ساختمان

برخی از مشکلات خانه نباید نادیده گرفته شوند، مشکلاتی مانند ترک‌های ساختمان و سیستم برقی کشی آن؛ شما همواره باید به بالابردن سطح ایمنی خانه فکر کنید تا خانواده شما در محیطی امن زندگی کنند.

خانه شما ممکن است قدیمی و دکوراسیون و طراحی آن منسوخ شده، به نظر برسد. بنابراین برای خریدار جذابیتی نداشته باشد؛ به روز کردن استایل خانه در بازار امروز برای جلب مشتری بسیار مهم است.

چه موقع بهترین زمان برای نوسازی است؟

هنگامی که ساختمان شما نیاز به تخریب پیدا کرده مهم است که بررسی کنید که آیا بازسازی و تخریب ساختمان گزینه درستی است. رایج ترین دلایل بازسازی موارد زیر است :

مزایای هزینه

حتی اگر یک ساختمان به طور اساسی تغییر کند ، حفظ اساسی ترین حالت اصلی ساختمان می تواند ارزان تر از بازسازی کامل با پایه های جدید و دیوارهای خارجی و غیره باشد.

تأیید برنامه ریزی

گرفتن مجوز برنامه ریزی برای تغییر در ساختمان موجود (که غالباً در زیر ساخت مجاز امکان پذیر است) بسیار آسان تر از گرفتن مجوز برای یک خانه جدید است.

اثرات زیست محیطی

از دیدگاه سبز ، نگهداری و استفاده مجدد از چیزهایی که قبلاً وجود داشته است ، به طور کلی نیاز به انرژی کمتر از تخریب و ساخت از ابتدا است.

مقررات ساختمان

در حالی که همه کارهای جدید باید با مقررات ساختمانی برای تخریب ساختمان در تهران، با یک خانه موجود مطابقت داشته باشند ، اما تا زمانی که کارهای پیشنهادی عدم مطابقت آنها را بدتر نکند ، نیازی به ارتقا ویژگی های غیر سازگار باسازی و تخریب ساختمان نیست.

عملکرد حرارتی

در حالی که روند تخریب و بازسازی ممکن است به انرژی بیشتری نسبت به حفظ و استفاده مجدد نیاز داشته باشد ، اگر بافت موجود نتواند به طور موثر ارتقا یابد ، تلفات طولانی مدت انرژی برای حفظ آن می تواند بیش از انرژی کوتاه مدت باشد.

 

بازسازی و تخریب ساختمان

 

فرآیند ساخت یک خانه جدید چیست؟

 • ساخت و ساز و کار نهایی
 • جایگزینی سیستم تامین آب ، فاضلاب و سیستم گرمایشی
 • روشنایی و برق
 • نصب تهویه مطبوع
 • نصب سیستم ایمنی در برابر آتش
 • نصب سیستم های کابلی ساخت یافته و سیستم دسترسی
 • اجرای نما

برای شما متخصصان شرکت ما می توانند انواع زیر را برای بازسازی و تخریب ساختمان انجام دهند:

 1. برنامه ریزی معماری فضای داخلی بدون تأثیر بر عناصر سازنده تحمل بار
 2.  تقویت عناصر سازه تحمل کننده شیء
 3. افزایش تعداد طبقات ساختمان مطابق با توانایی ساخت آن
 4. جایگزینی تجهیزات و ارتباطات فرسوده فناوری و مهندسی
 5. بهبود بیان معماری ساختمان ، بازسازی نما ، اتمام و جایگزینی عناصر
 6. برچیدن ساختار
 7. تعویض پنجره ها و درها ، تغییر مکان آنها
 8. عایق حرارتی و صوتی محیط را بهبود بخشند

در طول بازسازی تعدادی از عوامل مهم از جمله خرابی ساختمان ، وضعیت فنی اجزای سازه ای ، حجم سرمایه های سرمایه گذاری در بازسازی و اثر احتمالی ، حضور سرمایه گذار ، زمان بازسازی پیشنهادی و... مورد لحاظ قرار می گیرد.

شرکت ما آماده انجام سریع و دقیق بازسازی و تخریب ساختمان از هر نوع و تولید کارهایی است که کاملاً مطابق با منافع صنعتی ، حرفه ای ، خصوصی و همچنین الزامات مربوط  به ساختمان باشد را با رعایت استانداردها خدمت گزار می باشد.