نصب دوربین مداربسته اماکن

نصب سیستم امنیتی خانه

هشدارها ، دوربین های مدار بسته ، سیستم های هوشمند...از کجا شروع می کنید؟

با پیشرفت سریع فناوری ، نصب دوربین مدار بسته اماکن از همیشه راحت تر شده است. چندین گزینه نصب برای ایمن نگه داشتن خانه شما وجود دارد. ممکن است بخواهید برای نظارت بر خانه خود سیستم های امنیتی زیر را در نظر بگیرید:

  •  سیستم های دوربین مداربسته سیمی یا بی سیم
  •  دوربین های هوشمند داخلی یا خارجی
  • نصب دزدگیر اماکن
  • سنسورهای باز شدن پنجره و درب های هوشمند و زنگ های ویدئویی

منظور از نصب دوربین مدار بسته اماکن دقیقاً چیست؟

بسیاری از آخرین گزینه های امنیتی خانه شامل ویژگی های هوشمند است؛ بدان معنی است که شما می توانید سیستم امنیتی جدید خود را به شبکه وای فای در خانه خود پیوند دهید. این اجازه می دهد تا نصب های مختلف (دوربین های امنیتی مدار بسته ، سنسورهای هوشمند ، زنگ های هشدار هوشمند) با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و از خانه شما بهتر محافظت کنند.

علاوه بر این ، بسیاری از شرکت های امنیت خانه اکنون برنامه هایی را ارائه می دهند که می توانید آنها را در دستگاه های هوشمند شخصی خود بارگیری کنید.

این برنامه ها با سیستم امنیتی خانه شما کار می کنند ، بنابراین می توانید هشدارهایی درباره فعالیت غیرمعمول در خانه و اطراف خانه خود دریافت کنید حتی زمانی که از ملک خود دور هستید.

این به این معنی است که اگر به دنبال آرامش بیشتر در هنگام کار یا در تعطیلات هستید ، نصب دوربین مدار بسته اماکن می تواند گزینه ایده آل برای شما باشد.

 

نصب دوربین مدار بسته اماکن

 

چه کسی مسئول نصب سیستم امنیتی خانه شما است؟

اگر ترجیح می دهید نصب سیستم امنیتی خانه خود را به یک متخصص واگذار کنید ، این گزینه نیز به راحتی در دسترس است.

شما می توانید برای نصب دوربین های جدید ، دزدگیرها ، سنسورها و موارد دیگر با متخصصان شرکت ما در تماس باشید تا بهترین روش و اقدام را برای نصب دوربین مداربسته اماکن شما انجام دهند.

بنابراین ، قبل از شروع به نصب سیستم جدید امنیتی خانه خود ، باید درباره چه چیزی فکر کنید؟

به طور خلاصه ، عوامل متعددی وجود دارد که باید قبل از نصب دوربین مدار بسته اماکن جدید خانه خود در نظر بگیرید:

آیا دوربین مدار بسته سیمی برای سیستم امنیت خانه من بهتر است یا بی سیم ؟

برای نصب آسان تر و ارزان تر سراغ بی سیم بروید.

دستگاه های جدید امنیتی خانه خود را کجا باید نصب کنم؟

مکان های نصب استراتژیک خود را با دقت انتخاب کنید تا بهترین بازده و امنیت را برای شما داشته باشد.

آیا باید سراغ دوربین مدار بسته خانه بروم؟

اگر خانه شما اغلب در طول روز خالی است (به عنوان مثال همه در محل کار خود هستند) یا شما و خانواده خود اغلب در تعطیلات طولانی به سر می برید؛ نصب دوربین مدار بسته می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. اماکن

مزایای استفاده از دوربین های مداربسته

  • امکان ردیابی مجرمین
  • افزایش بازدهی کارکنان
  • محافظت از اموال و اسناد
  • جلوگیری از ارتکاب جرم
  • نظارت بر عبور و مرور

 

نصب دوربین مدار بسته اماکن

 

نحوه انتقال بیسیم دوربین مدار بسته

 در دوربین مدار بسته به انتقال بیسیم دوربین های مدار بسته می پردازیم. دوربین های مدار بسته بیسیم برای انتقال تصاویر ویدیویی از WIFI استفاده می نمایند که این انتقال بیسیم به هر دو صورت آنالوگ و دیجیتال امکان پذیر می باشد. در سیستم های حفاظتی دوربین های مدار بسته آنالوگ به دلیل انتقال سیگنال ها به صورت آنالوگ و به تبع نویز پذیر بودن آن، شرایط به هیچ عنوان مطلوب انتقال بیسیم نمی باشد و در این گونه سیستم های حفاظتی بهتر است انتقال توسط سیم صورت پذیرد.

اما در سیستم های حفاظتی دوربین های مدار بسته تحت شبکه به دلیل انتقال سیگنال ها به صورت دیجیتالی شرایط کاملا برای انتقال بیسیم فراهم می باشد و در صورت استفاده از انتقال بیسیم در هزینه تمام شده به دلیل عدم نیاز به کابل کشی صرفه جویی زیادی صورت می پذیرد.

اقدامات لازم قبل از نصب دوربین مدار بسته :

برای نصب دوربین مدار بسته اماکن موارد متعددی باید رعایت شود، از جمله مواردی که باید به آنها توجه داشته باشیم، تعداد و نوع دوربین های مدار بسته، هزینه نصب و راه اندازی، قوانین نصب دوربین مدار بسته در کوچه ، نوع کابل ها و تجهیزات جانبی ، نصب دوربین مدار بسته در منزل و موارد دیگر است.

 یک نکته ی حیاتی آموزش است. نحوه کار کردن با سیستم مدار بسته باید ساده و قابل فهم باشد. با پیشرفت سیستم های هشدار دهنده و نظارتی ، امروزه محصولاتی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرند که کار کردن با آنها برای کاربر ساده و راحت باشد.

 اطلاع داشته باشید که نصب و راه اندازی سامانه مدار بسته کاملا تخصصی است و استاندارد های ویژه خود را دارد که از عهده هر نصاب و کارشناسی بر نمی آید. شرکت ما جهت مشاوره و ارائه خدمات فنی و تخصصی در خدمت شما عزیزان می باشد.